Відеоінтерв'ю
Наші Гості
Бураковський Ігор
Керівник Інституту економічних досліджень і політичних консультацій


Ігор Валентинович Бураковський народився 1 листопада 1958 року в м. Києві. В 1980 закінчив з відзнакою факультет міжнародних відносин та міжнародного права (відділення міжнародних економічних відносин) Київського державного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю "економіст міжнародник, референт-перекладач англійської мови". В 1985 році захистив кандидатську дисертацію, а в 1999 році отримав науковий ступінь доктора економічних наук. Викладав на економічному факультеті, а потім в Інституті міжнародних відносин Київського державного університету імені Тараса Шевченка. З 1992 року – доцент, професор Національного університету "Києво-Могилянська Академія".  

З 2002 року очолює Інститут економічних досліджень та політичних консультацій – незалежну науково-дослідницьку організацію. В якості запрошеного професора викладає в Натолінському європейському коледжі (Польща).

Сфера наукових інтересів – проблеми економічної трансформації та реформ, міжнародна торгівля та торговельна політика, економіка України. Автор більше 120 наукових публікацій в Україні та за кордоном. Член редколегії "Наукових записок НаУКМА", серія "Економіка. Економічні науки", член спеціалізованої вченої ради Д.26.001.02 в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Учасник багатьох міжнародних науково-дослідницьких проектів. В 2008 році за значний особистий внесок у забезпечення інтеграції України до Світової організації торгівлі нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня.Спільнота