0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.
Відеоінтерв'ю
Наші Гості
Колесник Марія
Глава аналітичного департаменту Консалтингової групи "ААА"


Марія Колесник має більш ніж 8-річний досвід підготовки інвестиційних проектів і проведення фінансово-економічного аналізу; ведення переговорів з комерційними банками з питань фінансування інвестиційних проектів, як в консалтинговому бізнесі, так і в багатопрофільних холдингових структурах. Були реалізовані проекти з оцінки бізнесів, концентрації та створення корпорацій, супроводу залучення інвестицій в аграрний сектор, сектор будівельних матеріалів, а також виробництва продуктів харчування.

Пані Колесник має широку мережу контактів серед засобів масової інформації та державних структур.

Має дипломи Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка, Київського інституту інвестиційного менеджменту, а також Київської Бізнес Школи за спеціальністю інвестиційного менеджменту; пройшла курс навчання за програмою CIIA.

Закінчила курс навчання за спільною освітній програмі Чиказької товарної біржі (CME Group) і USA ID "Управління ціновими ризиками".

Закінчила курс навчання за спільною освітній програмі Чиказької товарної біржі (CME Group) і USA ID "Школа ф'ючерсів на сільськогосподарську продукцію".Спільнота