Відеоінтерв'ю
Наші Гості
Колесник Марія
Глава аналітичного департаменту Консалтингової групи "ААА"


Марія Колесник має більш ніж 8-річний досвід підготовки інвестиційних проектів і проведення фінансово-економічного аналізу; ведення переговорів з комерційними банками з питань фінансування інвестиційних проектів, як в консалтинговому бізнесі, так і в багатопрофільних холдингових структурах. Були реалізовані проекти з оцінки бізнесів, концентрації та створення корпорацій, супроводу залучення інвестицій в аграрний сектор, сектор будівельних матеріалів, а також виробництва продуктів харчування.

Пані Колесник має широку мережу контактів серед засобів масової інформації та державних структур.

Має дипломи Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка, Київського інституту інвестиційного менеджменту, а також Київської Бізнес Школи за спеціальністю інвестиційного менеджменту; пройшла курс навчання за програмою CIIA.

Закінчила курс навчання за спільною освітній програмі Чиказької товарної біржі (CME Group) і USA ID "Управління ціновими ризиками".

Закінчила курс навчання за спільною освітній програмі Чиказької товарної біржі (CME Group) і USA ID "Школа ф'ючерсів на сільськогосподарську продукцію".Спільнота