0 800 307 555
0 800 307 555
Відеоінтерв'ю
Наші Гості
Ковбасюк Валентин
Керівник департаменту інтернет-трейдингу інвестиційної компанії Dragon Capital.


Валентин Ковбасюк прийшов в Dragon Capital в 2008 р. на посаду інвестиційного консультанта, і вже через кілька місяців був призначений відповідальним за розвиток нового напряму бізнесу - інтернет-трейдингу. За цей час компанія була визнана Лідером із залучення клієнтів інтернет-трейдингу на Українській біржі (2009 р.) і названа Найращим онлайн-брокером України (2010 р.). Валентин має великий досвід роботи в провідних компаніях України, де на керівних посадах займався фінансовим плануванням, прогнозуванням і аналізом, впровадженням системи ERP, розвитком бізнесу і продажами.

У 2007 р. Валентин брав участь у запуску фінансового старт-апу, де курирував напрям консалтингу в сфері інститутів спільного інвестування. Валентин закінчив з відзнакою факультет менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Національного університету у м. Біла Церква. У 1999 р. економічна освіта, розпочату в Україні, успішно продовжив в Університеті м. Гіссен в Німеччині (Justus-Liebig-Universität, Giessen) в рамках програми обміну студентами Tempus Tacis.

Довідка про компанію:

Dragon Capital - найбільша інвестиційна компанія України з більш, ніж 10-річною історією. Її засновником є ​​Томаш Фіала, президент Європейської Бізнес Асоціації та член Ради інвесторів при Президентові України. Один з акціонерів компанії - найбільший американський банк Goldman Sachs. Саме через Dragon Capital на український фондовий ринок приходять багато великих іноземних інвесторів. Уже сім років поспіль компанія проводить наймасштабнішу в Україні інвестиційну конференцію за участю перших осіб держави.Спільнота