Відеоінтерв'ю
Наші Гості
Лановий Володимир
Екс-міністр економіки України, Президент Центру ринкових реформ, депутат Київради


Народився 17 червня 1952 р. у Києві.

У 1973 р. закінчив Київський інститут народного господарства, економіст промисловості.

З 08. по 11.1973 р. - інженер-економіст Інституту мікроприладів НВО "Кристал" ім. Ленінського комсомолу.

З 05.1974 р. по 05.1975 р. - служба в армії.

З 06.1975 р. по 08.1981 р. - старший інженер. З 08.1981 р. по 04.1986 р. - начальник лабораторії НВО "Кристал" ім. Ленінського комсомолу м. Києва.

З 04.1986 р. - старший науковий працівник.

З 1990 р. - завідувач відділу форм і методів соціалістичного господарювання Інституту економіки АНУ; був безпосереднім розробником закону "Про економічну самостійність України". З 05.06.1991 р. - державний міністр з питань власності і підприємництва УРСР.

З 05.03.1992 р. - міністр економіки України. З 06.03. по 11.07.1992 р. — віце-прем'єр-міністр України, міністр економіки України.

З 08.1992 р. по 07.1994 р. - голова правління Центру ринкових реформ. З 1994 р. - кандидат в Президенти України.

З 03.1994 р. по 04.1998 р. — народний депутат України 2 скликання.

З 02. по 11.1995 р. - член Політради ЛПУ, був членом НРУ з 06.1999 р.

З 05.1996 р. по 06.1999 р. - радник Президента України з питань економічної політики. З 03.1997 р. по 03.1998 р. - в.о. голови Фонду державного майна України.

З 11.1997 р. по 02.1999 р. - член Комісії з питань аграрної та земельної реформи при Президентові України. З 07.1997 р. по 11.2001 р. - член Вищої економічної ради Президента України.

З 03.2000 р. по 05.2002 р. - Постійний представник Президента України у КМ України.

03.-12.2005 - радник Президента України - представник Президента України в КМ України.

12.2005-05.06 - представник Президента України в КМ України.

З 05.2006 р. по 06.2007 р. - народний депутат України 5 скликання.

З 2007 р. і дотепер - президент Центру ринкових реформ.

З 05.2008 - депутат Київської міської ради (Депутатська фракція "Блок Миколи Катеринчука"), член комісії з питань промисловості, інноваційної та регуляторної політики.

Радник Президента України з питань економічної політики (05.1996-06.99); радник Президента України (поза штатом) (12.2005-10.06).

Академік Української академії оригінальних ідей, Української ракетно-космічної академії.

Стажувався в КМ Франції з 1994 р. та Гарвардському університеті в США з 1995 р.

Державний службовець 3-го рангу.

Автор понад 200 наукових праць.



Спільнота