Відеоінтерв'ю
Наші Гості
Оксаніч Сергій
Президент компанії "КІНТО"


Закінчив фінансово-економічний факультет Київського інституту народного господарства імені Д.С. Коротченко, був покликаний в Радянську Армію. Перебуваючи на строковій службі, успішно склав іспити до аспірантури. У 1985 році захистив дисертацію, отримав науковий ступінь кандидата наук, займався викладацькою діяльністю.
 
Після річного стажування в Темпельском університеті США (1990-91 рр.) повернувся в незалежну Україну і розпочав активну діяльність з формування фондового ринку.
 
У 1992 заснував компанію "КІНТО" і є її незмінним керівником. Більше десяти років очолював Асоціацію торговців цінними паперами та Українську асоціацію інвестиційного бізнесу - професійні об'єднання фондовиків. Неодноразово був учасником робочих груп з  розробки законодавчих актів при Верховній Раді, Кабінеті міністрів України, Міністерстві економіки України та інших державних органах влади та управління.

Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у створення системи державного регулювання ринку цінних паперів, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. Неодноразовий переможець та учасник різноманітних рейтингів, серед яких: "ТОП-100: Кращі топ-менеджери України", "Гвардія керівників", "Фінансист року", "Особистість фондового ринку" і багато інших.

Захоплюється як професійною, так і художньою літературою. Дотримується здорового способу життя, любить  активний відпочинок, займається різними видами спорту: великим тенісом, гірськими лижами, екстремальним туризмом та йогою.

Відеоінтерв'ю: Оксаніч С., "КІНТО", листопад 2011

Довідка про компанію:

АТ "КІНТО" - найбільша компанія з управління активами і найстаріший учасник фондового ринку України. Наразі під управлінням компанії є 16 інвестиційних та 5 недержавних пенсійних фондів. Компанія також надає послуги інтернет-трейдингу та інвестиційного банкінгу. "КІНТО" має 19-річний досвід роботи з цінними паперами і спирається на високопрофесійну команду фахівців, яка складається з більше 100 співробітників, серед яких кандидати наук та представники талановитої молоді. Основні принципи роботи "КІНТО": прозорість, порядність, професіоналізм.Спільнота