Відеоінтерв'ю
Наші Гості
Устенко Олег
Виконавчий директор Міжнародного Фонду Блейзера (The Bleyzer Foundation).


Пан Устенко приєднався до команди Міжнародного Фонду Блейзера в 2004 році, і починаючи з цього часуактивно брав участь у всіх основних проектах Фонду, включаючи проекти, пов'язані з макроекономічними оцінками і якістю інвестиційного клімату в регіоні. 

Здійснені ним фінансово-економічні дослідження і розробки сфокусовані на країнах з перехідною економікою і такою, що розвивається. Країни СНД та Україна представляють його основний інтерес. Він консультує українську владу й уряди інших країн СНД з питань економічної політики, активний учасник найбільш важливих економічних подій в регіоні. Пан Устенко - один з найбільш публікованих і цитованих економістів в Україні.
 
До приєднання до команди Фонду Олег активно брав участь в різних проектах, здійснених Світовим Банком, Організацією Економічного Співробітництва та Розвитку, урядів країн СНД і провідних університетів світу, включаючи Гарвард і Массачусетський Інститут Технологій.
 
Пан Устенко має ступінь Магістра Гарвардського Університету, кандидата економічних наук Київського Національного Економічного Університету. Він також був докторантом в університеті Brandeis.Спільнота