0 800 307 555
0 800 307 555
Відеоінтерв'ю
Правила відеоінтерв'ю

Зміст:

 

 1. Мета та учасники 1.1. Відеоінтерв'ю (далі сервіс) на сайті (http://conference.finance.ua/) провідного економічного порталу Finance.ua проводяться з метою організації комунікації з визначними учасниками економічного та фінансового життя України: для обговорення актуальних тем економіки, обміну думками, комунікацій з інтернет-користувачами. 1.2. Учасники - експерти, запрошені Finance.ua та користувачі сайту. Проведення відеоінтерв'ю, збір і обробку питань здійснюють редактори, адміністратори та модератори сайту Finance.ua (далі - Адміністрація).
 2. Можливості сервісу Відеоінтерв'ю
  Conference.finance.ua 2.1. МОВА:
  Інформація на сайті може публікуватися російською та українською мовами.
  2.2. ЗАПИТАННЯ:
  Поставити питання запрошеному гостеві може кожен охочий.

  Для того щоб додати питання, Вам треба ввести власне текст запитання та своє ім'я, потім натиснути кнопку "Далі" та перейти в режим попереднього перегляду.

  Якщо ж уточнень немає - натиснути кнопку "Відправити".

  Питання користувачів можуть збиратися в звичайному режимі та режимі премодерації.

  Беруться до розгляду тільки ті питання, які стосуються теми певного інтерв'ю або спеціалізації гостя. Прохання - дотримуватися формату конференції. Будь ласка, також утримайтеся від питань поза темою. Звертайте увагу на смислову правильність Ваших питань, намагайтеся не дублювати вже поставлені запитання, інакше вони будуть відхилені. Грамотність повідомлення може полегшити розуміння Вашого питання, особливо це стосується пунктуації.

  Звертаємо Вашу увагу, якщо питань буде забагато, Адміністрація сайту має право обрати окремий перелік найцікавіших із них.

  Питання, що не відповідають тематиці, будуть залишені поза увагою.


  Адміністрація залишає за собою право приймати або відхиляти запитання без пояснення причин.
  2.3. ГОЛОСУВАННЯ:
  Ви маєте можливість проголосувати за питання. Питання, які набрали найбільший рейтинг, а також інші, на розсуд Адміністрації, можуть отримати особливу позначку і бути винесеними в початок переліку. Якщо запитань надійшло більше, ніж експерт зможе відповісти, то певний пріорітет матимуть ті з них, що мають вищий рейтинг. Голосуйте за ті питання, які Вам дійсно важливі та цікаві.

 3. Користувачеві при використанні сервісу
  забороняється: 3.1. Вчиняти дії, переслідувані законодавством України:
  • поширення недостовірних відомостей, інформації, яка порушує законні права та інтереси третіх осіб або принижує їх честь і гідність;
  • заклики до насильницької зміни конституційного ладу, розв'язування війни, агресивних дій або їх пропаганду;
  • рекламу порнографічних матеріалів та предметів;
  • пропаганду наркотичних засобів, психотропних речовин з будь-якою метою їх застосування;
  • інші дії, що порушують законодавство.
  3.2. Забороняється також:
  • абсценна лексика та її похідні, а також натяки на вживання лексичних одиниць, що підпадають під це визначення;
  • Реклама - в питанні або ніку (імені), рекламні дані та посилання, телефони, адреси, назви компаній та організацій і т. п. Адміністрація на свій розсуд вирішує, яка інформація є рекламною;
  • використання імен (ніків), що порушують норми пристойності та моралі, використання імен гостей, співробітників сервісу;
  • флуд - розміщення інформації, що не несе значеннєвого навантаження;
  • оффтоп - повідомлення, які не відповають темі, що обговорюється, у тому числі й особисте листування;
  • великий обсяг повідомлення;
  • інші дії, що не відповідають Нетікету (нормам користування мережею)

 4. Відповідальність користувача 4.1. Відправлення запитання автоматично передбачає повну згоду з Правилами сервісу. 4.2. Адміністрація залишає за собою право виправляти або видаляти повідомлення, а також тимчасово або постійно забороняти користувачам (шляхом блокування) подальше користування сервісом у разі порушення законодавства України та даних Правил.

  Необхідність застосування або незастосування таких дій Адміністрація вирішує індивідуально в кожному конкретному випадку.
  4.3. Адміністрація залишає за собою право чинити будь-які дії на свій розсуд для досягнення цілей сервісу, у тому числі правку запитань. 4.4. За інформацію, що міститься у висловлюваннях користувача, останній несе відповідальність згідно з чинним законодавством України.
 5. Відповідальність сервісу 5.1. Адміністрація може не поділяти думку учасників і не несе за неї відповідальності. 5.2. Адміністрація не гарантує точність і повноцінність будь-якої інформації, наданої учасниками сервісу - як користувачами, так і експертами. Адміністрація не несе жодної відповідальності за прямі або непрямі збитки, втрачену вигоду та інші наслідки використання або не використання матеріалів сервісу.
 6. Зворотній зв'язок 6.1. Всі пропозиції, зауваження та відгуки щодо роботи сервісу Відеоінтерв'ю можна направити Адміністрації через Форму зворотнього зв'язку. 6.2. Якщо Ви хочете запропонувати кандидатуру для відеоінтерв'ю, можна це зробити через Форму зворотнього зв'язку або залишити заявку на нашому форумі.

Адміністрація залишає за собою право змінювати і вносити уточнення в чинні Правила на власний розсуд. 
Дивись також
Спільнота